Články

Objavte nový BALANS DIÁR NA ŠŤASTNÝ ROK 2023!

Hľadáte praktického spoločníka, ktorého budete mať poruke vždy, keď ho budete potrebovať? S Balans diárom na šťastný rok 2023 nikdy nebudete sami a nuda zaručene nehrozí! Nech sa páči, zoznámte sa!

Celý článok

Chvíle v prírode bez štípancov

Ako si užiť dni v prírode bez štípancov a bez chémie? Poradíme vám prírodné prostriedky na odpudenie hmyzu a na zmiernenie ťažkostí po uštipnutí.

Celý článok

Toto leto nás čaká už 5. ročník BALANS JOGY!

Prežite s nami jedinečnú hodinu jogy na čerstvom vzduchu s výhľadom na krásny Dunaj na nábreží Eurovey v Bratislave! VSTUP VOĽNÝ!

Celý článok

ČAKRY – centrá našej životnej energie

Nevidíme ich, ale majú veľký vplyv na to, ako sa cítime. Každý z nás ich má. Budeme hovoriť o základných, siedmich čakrách, no energetických centier na našom tele je oveľa viac. Poradíme, ako ich vyladiť a tým vybalansovať svoje telo aj dušu.

Celý článok

Vykročte za svojím šťastím

S týmto návodom na šťastie budete šťastnejší!

Máte pocit, že vám v živote chýba šťastie? Alebo si už ani nespomínate, kedy ste boli naposledy šťastní? Je načase zmeniť to a vykročiť za svojím šťastím. Naše tipy vám v tom zaručene pomôžu.

Celý článok

Hľadáte vôňu, ktorá by vás úplne vystihovala?

Vyskúšajte kvalitné parfumy podľa znamení zverokruhu a elementov, vytvorené podľa jedinečných receptúr. Vyskúšajte a zamilujete sa…

Celý článok