Články

Ako si do života pritiahnuť viac lásky?

Tento článok sme pre vás vybrali z Balans diára na šťastný rok 2022, ktorý si teraz môžete objednať za skvelú akciovú cenu – len 3,99 €! Okrem kalendária v ňom nájdete aj veľký horoskop na rok 2022 a ďalšie motivačné články a relaxačné maľovanky.

Celý článok

Najlepšie darčeky nájdete u nás na www.balans.sk!  Prinášame vám 15 vianočných inšpirácií

Premýšľate nad tým, čo by potešilo vašich blízkych alebo si len tak chcete urobiť radosť? Z našej širokej ponuky si určite vyberiete! Na stránke ww.balans.sk totiž ponúkame výrobky vyberané a vyrábané so srdcom, všetky s cieľom zlepšiť a spríjemniť váš život.

Celý článok

Balans diár na šťastný rok 2022 je krajší, lepší a vytlačili sme ho na ekologickom papieri!

Balans diár tento rok vyzerá lepšie ako predtým! Svojou peknou grafikou, skvelými kreatívnymi stránkami a šikovnou veľkosťou osloví všetkých, ktorí si bez zápisníka s kalendárom nevedia predstaviť svoje bežné dni. A prináša toho čitateľom ešte viac.

Celý článok

Vône PIATICH ELEMENTOV

Prečo práve aromabalzamy? Pretože jedným zo spôsobov, ako ovplyvniť emócie, teda aj pocit šťastia, je práve arómoterapia. Tá ovplyvňuje naše psychické rozpoloženie na základe čuchu, ktorý patrí medzi najstaršie zmysly.

Celý článok

Nadýchnite sa, prosím!

Každý deň sú na nás kladené vysoké nároky. Pritom sa často zabúdame poriadne nadýchnuť. Trpíme bolesťami hlavy, sme unavení a bez energie. Prinášame vám niekoľko tipov, ako správne dýchať.

Celý článok

Osviežujúce leto s mätou

Jej „žuvačkovú“ vôňu pozná hádam každý. No vedeli ste, že mätový esenciálny olejček dokáže rozhýbať trávenie, osviežiť, ochladiť či znížiť teplotu?

Celý článok