Články

Darčeky vyberané srdcom

Premýšľate nad tým, čo by potešilo vašich blízkych alebo si len tak chcete urobiť radosť? Z našej širokej ponuky si určite vyberiete! Na stránke ww.balans.sk vám ponúkame výrobky vyberané a vyrábané s láskou, všetky s cieľom zlepšiť a spríjemniť váš život.
Keď si ich objednáte teraz, o radostné Vianoce máte postarané. Nech sa páči, vyberte si.

Celý článok

Objavte nový BALANS DIÁR NA ŠŤASTNÝ ROK 2023!

Hľadáte praktického spoločníka, ktorého budete mať poruke vždy, keď ho budete potrebovať? S Balans diárom na šťastný rok 2023 nikdy nebudete sami a nuda zaručene nehrozí! Nech sa páči, zoznámte sa!

Celý článok

Chvíle v prírode bez štípancov

Ako si užiť dni v prírode bez štípancov a bez chémie? Poradíme vám prírodné prostriedky na odpudenie hmyzu a na zmiernenie ťažkostí po uštipnutí.

Celý článok

Toto leto nás čaká už 5. ročník BALANS JOGY!

Prežite s nami jedinečnú hodinu jogy na čerstvom vzduchu s výhľadom na krásny Dunaj na nábreží Eurovey v Bratislave! VSTUP VOĽNÝ!

Celý článok

ČAKRY – centrá našej životnej energie

Nevidíme ich, ale majú veľký vplyv na to, ako sa cítime. Každý z nás ich má. Budeme hovoriť o základných, siedmich čakrách, no energetických centier na našom tele je oveľa viac. Poradíme, ako ich vyladiť a tým vybalansovať svoje telo aj dušu.

Celý článok

Vykročte za svojím šťastím

S týmto návodom na šťastie budete šťastnejší!

Máte pocit, že vám v živote chýba šťastie? Alebo si už ani nespomínate, kedy ste boli naposledy šťastní? Je načase zmeniť to a vykročiť za svojím šťastím. Naše tipy vám v tom zaručene pomôžu.

Celý článok