Články

Nadýchnite sa, prosím!

Každý deň sú na nás kladené vysoké nároky. Pritom sa často zabúdame poriadne nadýchnuť. Trpíme bolesťami hlavy, sme unavení a bez energie. Prinášame vám niekoľko tipov, ako správne dýchať.

Celý článok

Osviežujúce leto s mätou

Jej „žuvačkovú“ vôňu pozná hádam každý. No vedeli ste, že mätový esenciálny olejček dokáže rozhýbať trávenie, osviežiť, ochladiť či znížiť teplotu?

Celý článok

Úsmev vylieči telo aj dušu

Ako deti sme sa dokázali smiať hocikedy a na hocičom. S pribúdajúcimi rokmi nám však množstvo úsmevov z tváre ubúdalo. Skúste opäť nájsť čaro úprimného úsmevu a uvidte, ako to zmení celý váš život...

Celý článok

Repelentná ochrana inšpirovaná prírodou

Ako si užiť leto v prírode bez štípancov a bez chémie? V tomto článku vám predstavíme pár tipov a trikov, inšpirovaných samotnou prírodou.

Celý článok

Vybalansujte si čakry

Čakry sú neviditeľné energetické centrá a prúdy v našom tele, ktoré sa starajú o našu psychickú aj fyzickú kondíciu. Poradíme vám, ako si ich zharmonizovať a vybalansovať svoj život.

Celý článok

Objatie Matky Zeme

Kráčame po lese. Čosi nás vedie hlbšie a hlbšie do tône stromov, mimo vyšliapané chodníčky. Čerpáme z prírody silu a hlava sa vyprázdňuje. Srdce tíchne. Objíma nás pokoj, ktorým sa stávame. Oslávme dnes Deň Zeme a vyberme sa do prírody.

Celý článok