Mandaly

Šperky Janka Rybka

Ochrana a harmónia

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa v mnohých kultúrach považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Mandala je symbolom harmónie, súmernosti a súladu našom živote. Napomáha tomu, aby bolo všetko tak, ako má byť. Kombinácia červenej šnúrky a mandaly vám zabezpečí ochranu a harmóniu v každodennom živote. Náramky dodávame v štandardnej veľkosti na obvod zápästia 16 cm. Ak by ste potrebovali inú dĺžku náramku, napíšte nám požadovaný obvod zápästia do poznámky pri objednávaní produktu.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Pohoda a láska

Na objednávku

Mandala je symbolom harmónie, súmernosti a súladu v našom živote. Napomáha tomu, aby bolo všetko tak, ako má byť. V kombinácii s minerálom lásky k sebe aj druhým – ruženínom, čistiacim praskaným krištálom a jemne sa lesknúcou perleťou. Praskaný krištáľ z tela vyťahuje negatívne energie a vďaka tomu sa postupne jeho prasklinky vypĺňajú, čo nie je na závadu – čím viac náramok nosíte, týmviac sa koráliky z krištáľu stávajú priehľadnejšími. Na vlastné oči tak budete vidieť jeho pôsobenie na vaše telo aj dušu. Jemná trojkombinácia farieb vo vás prebudí nežnosť a láskavosť.

9,99 €
9,99 €
Šperky Janka Rybka

Súlad a ochrana

Na objednávku

Mandala je symbolom harmónie, súmernosti a súladu našom živote. Napomáha tomu, aby bolo všetko tak, ako má byť. V kombinácii s minerálom lásky k sebe aj druhým – ruženínom a čistiačim praskaným krištálom. Praskaný krištáľ z tela vyťahuje negatívne energie a vďaka tomu sa postupne jeho prasklinky vypĺňajú, čo nie je na závadu – čím viac náramok nosíte, tým viac sa koráliky z krištáľu stávajú priehľadnejšími. Na vlastné oči tak budete vidieť jeho pôsobenie na vaše telo aj dušu. Eleganciu náramku dodávajú komponenty so zirkónmi.

9,99 €
9,99 €
NELI beads

Čistota a jednoduchosť

Na objednávku

Ak uprednostňujete jednoduchosť a čistotu, určite si vašu priazeň získa náramok s kruhovým komponentom v striebornej farbe so zirkónmi. Čierna farba sa hodí k elegantnému aj športovému outfitu. Náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi. Dĺžka náramku je voliteľná od 15 cm do 20 cm zápästia.

15,98 €
15,98 €