Wellness

Balans

Rúško Balans

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Chráňte seba aj svojich blízkych štýlovo, rúškom s harmonizujúcim logom magazínu Balans. Naše rúško je vyrobené z kvalitných materiálov a má dobrý strih – neťahá, netlačí, neodstáva. Bude sa Vám dobre nosiť.

6,99 €
6,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s veľkým dreveným korálikom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Tento náramok sme doplnili korálikom z matného dreva z ihličnatého cyprušteka s jemnou živicovou vôňou. Element drevo predstavuje uzemnenie, prináša pokoj, predstavuje teplo domova, pocit istoty. Môžete si vybrať šnúrku s menším alebo s väčším korálikom z cypruštekového dreva. Náramky dodávame v štandardnej veľkosti na obvod zápästia 16 cm. Ak by ste potrebovali inú dĺžku náramku, napíšte nám požadovaný obvod zápästia do poznámky pri objednávaní produktu.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s čírym krištáľom veľký korálik

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom má ešte výraznejšie ochranné účinky.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s praskaným krištáľom malý korálik

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Praskaný krištáľ z tela vyťahuje negatívne energie a vďaka tomu sa postupne jeho prasklinky vypĺňajú, čo nie je na závadu – čím viac náramok nosíte, tým viac sa koráliky z krištáľu stávajú priehľadnejšími. Na vlastné oči tak budete vidieť jeho pôsobenie na vaše telo aj dušu. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom má ešte výraznejšie ochranné účinky. Môžete si vybrať šnúrku s menším alebo s väčším korálikom z praskaného krištáľu.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s magnezitom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Červená šnúrka v kombinácii s korálikom z magnezitu podporuje očistu organizmu, chudnutie a tlmí vlčí hlad, zároveň upokojuje pri stresujúcom životnom štýle.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s koralom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Náramok sme skombinovali s korálikom z červeného koralu. Koral má ochranný účinok pred negatívnymi energiami, má omladzujúce účinky a podporí vás pri nových životných začiatkoch. Červená šnúrka v kombinácii s koralom má ešte výraznejší ochranný účinok.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s ónyxom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Náramok sme skombinovali s matným korálikom z ónyxu. Čierny ónyx má silné ochranné účinky pred negatívnymi energiami, vytvorí okolo svojho majiteľa ochranné energetické vajíčko, zbaví vás nesústredenosti a dodá odvahu v situáciách, keď ju budete potrebovať. Červená šnúrka v kombinácii s ónyxom má ešte výraznejší ochranný účinok.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s ruženínom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Červená šnúrka v kombinácii s ruženínom vo vás prebudí sebalásku, pomáha lepšie vychádzať s ľuďmi vo vašom okolí. Pritiahne vám viac lásky do života.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s tigrím okom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Tento náramok sme s kombinovali s korálikom z minerálu tigrie oko. Tigrie oko podporuje sebarealizáciu a pomáha zvládať stres.

4,99 €
4,99 €
Šperky Janka Rybka

Červená šnúrka s lávovým kameňom

Na objednávku

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Náramok sme doplnili korálikom z lávy, ktorá ochraňuje pred negatívnymi energiami a pomáha napĺňať ambície v skutočnom živote.

4,99 €
4,99 €