Motivácia

Relaxačné maľovanky

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nádherné predlohy na kvalitnom papieri na vymaľovanie.

5,90 €
5,90 €

Žite svoje sny

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Prečítajte si príbeh o ľuďoch, ktorí sa učia odhaliť význam svojich snov. V knihe nájdete praktické cvičenia, postrehy a návody ako si pamätať sny, písať snový denník, čo nám chcú sny povedať, ako môžeme vedome snívať a aj ako zlepšiť svoj život. Bonusom je minisnár s výkladom najčastejšie sa vyskytujúcich snových symbolov.

7,19 € Bežná cena 8,99 € -20%
7,19 € Bežná cena 8,99 € -20%

Balans – mesačník pre rovnováhu tela & duše PREDPLATNÉ na 12 ČÍSEL

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Časopis zameraný na zdravý životný štýl, alternatívnu medicínu, veci medzi nebom a zemou. Je určený pre ľudí, ktorým nie sú ľahostajné ich telo ani duša – magazín prináša tipy ako sa dostať do formy po fyzickej aj duševnej stránke. Obsahuje motivačné články, zameriava sa na alternatívnu medicínu, prináša veľkú ezoterickú tému, zdravé bio jedlá, horoskop, feng šuej, rozhovor so zaujímavou osobnosťou, bio poradňu krásy, cvičenie. Zaujímavosťou sú meditačné plagáty, ktoré pomôžu čitateľom uvoľniť sa aj počas stresujúcich pracovných dní.

21,89 €
21,89 €

Balans diár na šťastný rok 2021

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

„Ži každý deň tak, ako keby si v ňom práve prežíval celý svoj život“ Marilyn Monroe
Balans diár na šťastný rok 2021 Vám zlepší vám náladu, namotivuje vás a pomôže vám efektívne si zorganizovať vzácny čas. Vďaka malej šikovnej veľkosti stane vaším každodenným pomocníkom a zmestí sa do každej kabelky či tašky. V diári nájdete veľký horoskop s liečivými mantrami pre všetky znamenia, lunárny aj menštruačný kalendár a motivačné články. Vďaka tomu si budete dni užívať s väčšou radosťou a vďačnosťou. Čaká na vás množstvo tipov a rád, ako žiť šťastnejšie, byť v pohode a posilniť svoju sebalásku. Dozviete sa, aká strava sa pre vás hodí podľa znamenia horoskopu a tiež ako prirodzene schudnúť podľa fáz Mesiaca.

7,92 € Bežná cena 9,90 € -20%
7,92 € Bežná cena 9,90 € -20%