Ing. Viera Múdra

Viera Múdra - kniha Klíčkovanie

VIERA MÚDRA

Vyštudovala Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre. Jej tvorba je ovplyvnená životom, ktorý žije. Vyše desaťročie sa stravuje inak ako väčšina populácie. Svojej rodine varí denne zdravé jedlá zo základných surovín. Gro ich jedálnička tvorí rastlinná strava, ktorej súčasťou sú naklíčené semená v surovom, tepelne upravenom aj fermentovanom stave. Nakličovanie semien ju sprevádza od detstva. V podobnom duchu vedie aj svoje 3 deti. V roku 2020 vyšla jej prvá kniha pod názvom Klíčkovanie, Malý sprievodca veľkými premenami, Receptár z klíčkov. O rok neskôr, v r. 2021, vydala detskú knihu O malinkom semienku, Príbeh dvoch súrodencov z jedného kláska, ktorý deťom približuje zložitú cestu od semienka k chlebíku. Autorka je zároveň lektorkou on-line kurzov klíčkovania.

Hodnotenia čitateľov

Knižka precízne vypracovaná, autorka si dala veľmi záležať. Všetko veľmi zaujímavo popísané a vysvetlené. Kniha má pevnú väzbu, čo je plus. Obsahuje aj množstvo výborných receptov s klíčkami. S jej radami nebude žiadny problém aj pre začiatočníkov. Mne stačil obyčajný zaváraninový pohár a zdravá úroda bola na svete. Ďakujem za všetky tvoje rady, vždy si ochotná pomôcť a si veľmi milá veselá osôbka.

Rommiemax

 

Po prečítaní prvých strán knihy Klíčkovanie som vedela, že o klíčkovaní chcem vedieť viac. Zrozumiteľne vysvetlené aj zložitejšie informácie, skvelé recepty a veľa praktických rád. Skvelá kniha, ktorá mi pomohla zapáliť veľký záujem o klíčenie v mojom živote. Ďakujem.

Naty

 

Knihu Klíčkovanie odporúčam každému, kto má záujem o nové informácie, ako obohatiť svoj jedálniček o zdravé a chutné recepty. Vierka je ten najlepší sprievodca, ktorý vám to vo svojej knihe ukáže. Poznáte tento pocit? Pocit vďaky a hrdosti, keď vaše dieťa s láskou a zápalom robí to, čo ho baví, a robí to nielen kvôli sebe, ale aj pre ostatných ľudí, pretože to považuje za dobré a užitočné? Vierka miluje experimentovanie v kuchyni, a vďaka tomu vznikla kniha Klíčkovanie. V knihe Klíčkovanie sa dozviete, ako si jednoducho sami doma viete naklíčiť vhodné semienka na klíčky, či výhonky, ale aj množstvo zaujímavých receptov, ktoré vám pomôžu obohatiť váš stôl o chutné, zdravé a výživné jedlá. Každý, koho táto téma zaujíma, si určite vyberie niečo nové a zaujímavé. Myslím si, že stojí za to, venovať pozornosť tejto výnimočne krásnej knihe, ktorá vám pomôže obohatiť váš stôl o nové jedlá, ktoré v nájdete vo fotogalérii a receptoch.
Mária Varačková

 

Veľmi inšpiratívna kniha. Odporúčam ju každému, kto sa zaujíma o svoje zdravie a zdravé varenie. Naučila som sa z nej mnoho nového o klíčkoch a klíčkovaní. A tiež to, ako ich zakomponovať do jedál, ktoré mi aj budú chutiť. Vierka je v tejto oblasti profík a je to z knihy cítiť. Ďakujem.
Soňa Maléterová

 

Ďakujem autorke za to, že už konečne môžem prestať premýšľať čím nahradiť živočíšne bielkoviny. Klíčkami! Rastlinné klíčky bohaté na proteíny! A ten pocit, keď vidím, ako mi za pár dní narastie v mojej vlastnej kuchyni moja vlastná mikrozelenina a klíčky… na nezaplatenie. Deťom prirodzene chutí a sami si už pýtajú hoc aj surové klíčky. Receptov je v knihe neúrekom, dokonca s niektorými som už posadnutá a budem ich robiť hádam aj stále dokola. Som človek, ktorého nudí klasická slovenská kuchyňa, a preto sa veľmi teším, keď vyskúšam úplne všetky recepty a knihu odporúčam všetkými piatimi.

Zuzana H.

 

Komentáre

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Pridajte svoj komentár

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Odporúčané tituly

Kniha Klíčkovanie Ing. Viera Múdra

Kniha Klíčkovanie

19,90 €