Pleťové masky a peelingy

Kolekcia 4 pleťových masiek a peelingov v červenom boxe

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ideálne ako darček. V krásnom červenom boxe sme pre vás skombinovali tieto masky a peelingy vyrobené z čisto prírodných surovín zo Srí Lanky:
1. VIRGIN COCONUT – výživná & rozjasňujúca pleťová maska – 15g. Bohatá a krémová formula kombinovaná s čistým panenským kokosovým olejom pomáha zjednotiť, obnoviť a posilniť pokožku, chráni ju pred extrémnym vysušením a podporuje jej viditeľné omladenie.
2. WHITE RICE – nočná hydratačná pleťová maska – 15g. Silná hydratačná a omladzujúca formula kombinovaná s čistým olejom z ryžových otrúb bohatým na prírodný antioxidant gamma-oryzanol, ktorý dodáva pleti mladistvý vzhľad.
3. CEYLON TEA & SPICE – telový peeling – 20 g. Krémový peeling naplnený prírodnou zmesou upokojujúceho čierneho, bieleho a zeleného čaju bohatého na antioxidanty a živiny. Podporuje celkovú obnovu kožných buniek a pomáha rozjasniť tón pleti.
4. VIRGIN COCONUT – intenzívny telový peeling – 20 g. Zloženie bohaté na výživné vitamíny a ochranné antioxidanty z panenského kokosového oleja, ktoré čistia, zjemňujú a obnovujú pokožku. Pomáha redukovať efekt pomarančovej kože, suché a drsné miesta, nerovnomerný tón pokožky a podporuje jej prirodzené vyžarovanie.

17,00 €
17,00 €

Kolekcia 4 pleťových masiek a peelingov v modrom boxe

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ideálne ako darček. V krásnom modrom boxe sme pre vás skombinovali tieto masky a peelingy vyrobené z čisto prírodných surovín zo Srí Lanky:
1. WHITE JASMINE – pleťová maska – 15 g. Jazmín, ryžové otruby, avokádo a prírodné vitamíny pomáhajú zlepšovať tón pleti, zatiaľ čo sladké drievko, zelený čaj, potočnica lekárska a medvedica lekárska pomáhajú brzdiť tvorbu tmavých buniek. Exotická aróma jazmínu povzbudzuje a oživuje zmysly.
2. WHITE JASMINE – peeling na tvár – 10 g. Krémová prírodná formula s jemnými čiastočkami ovocia a 100% čistým vzácnym jazmínovým olejom na rozjasnenie a vyčistenie pleti.
3. WHITE JASMINE – telový peeling – 20 g. Vyživujúca krémová formula so 100% čistým vzácnym jazmínovým olejom pre rozjasnenie pokožky celého tela.
4. WHITE RICE – nočná hydratačná pleťová maska – 15g. Silná hydratačná a omladzujúca formula kombinovaná s čistým olejom z ryžových otrúb bohatým na prírodný antioxidant gamma-oryzanol, ktorý dodáva pleti mladistvý vzhľad.

17,00 €
17,00 €