Mandalové plachty

BATIKOVANÁ BOHO MANDALA – indická okrúhla plachta

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Krásna indická plachta v odtieňoch od tyrkysovej až po tmavomodrú a v zemitých farbách s nádhernými detailmi. Je ručne vyrobená s láskou v Indii. Toto nádherné batikované umelecké dielo je vhodné ako plachta na posteľ, prikrývka postele, obrus, záclona, poťah na gauč, tapiséria, gobelín alebo záves na stenu. Plachta je tiež skvelá na piknik, na meditáciu, do prírody či na pláž. Mandala dodá miestnosti špeciálny nádych a atmosféru, dokáže vytvoriť pozitívnu energiu v priestore. Proces výroby je 100% vegánsky! Použité farbivá z prírodných ingrediencií. 100 % bavlna. Priemer 170 cm (+-15 cm).

35,90 €
35,90 €

BOHO MANDALA SO SLONMI – indická okrúhla plachta

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Krásna indická plachta so vzorom slonov, s úžasne prepracovanými detailmi a so strapcovým lemom v odtieňoch fialovej a modrej. Je ručne vyrobená s láskou v Indii. Slon je v mnohých kultúrach vnímaný ako symbol hojnosti a šťastia. Toto nádherné umelecké dielo je vhodné ako plachta na posteľ, prikrývka postele, obrus, záclona, poťah na gauč, tapiséria, gobelín alebo záves na stenu. Plachta je tiež skvelá na piknik, na meditáciu, do prírody či na pláž. Slonia mandala dodá miestnosti špeciálny nádych a atmosféru, mandala dokáže vytvoriť pozitívnu energiu v priestore. Proces výroby je 100% vegánsky! Použité farbivá z prírodných ingrediencií. 100 % bavlna. Priemer 170 cm (+-15 cm).

35,90 €
35,90 €

PÁVIA MANDALA – indická veľká plachta

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Krásna indická plachta so vzor pávích pier v odtieňoch fialovej a ružovej s nádhernými detailmi. Je ručne vyrobená s láskou v Indii. Toto nádherné umelecké dielo je vhodné ako plachta na posteľ, prikrývka postele, obrus, záclona, poťah na gauč, tapiséria, gobelín alebo záves na stenu. Plachta je tiež skvelá na piknik, na meditáciu, do prírody či na pláž. Pávia mandala dodá miestnosti špeciálny nádych a atmosféru, mandala dokáže vytvoriť pozitívnu energiu v priestore. Proces výroby je 100% vegánsky! Použité farbivá z prírodných ingrediencií. 100 % bavlna. Rozmery asi 210 x 220 cm.

41,90 €
41,90 €