Ochranné šnúrky

Červená šnúrka s krištáľom aqua aura

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Krištáľ vo vás posilní prirodzenú silu zeme a očistí vašu energiu od všetkých negatívnych vplyvov. Živí sa všetkou negatívnou energiou od ľudí okolo vás. Následne ju mení na vašu vlastnú pozitívnu energiu, ktorú dokážeme prenášať aj na ostatných. Nosením tohto náramku sa budete neustále cítiť ako po kúpeli v prírodnom jazierku. Prinesie vám očistu tela aj duše a vytvára celostnú harmóniu. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom aqua aura (prírodný krištáľ potiahnutý zlatom) má ešte výraznejšie ochranné účinky. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok.

8,90 €
8,90 €

Nekonečno v striebre

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej stužky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Ležatá osmička predstavuje návrat k začiatku. To si môže každý vysvetliť po svojom, napríklad ako kolobeh ľudského života – na jeho konci sa vlastne vraciame na začiatok (starí ľudia sa správajú ako deti), tiež môže symbolizovať nekonečnú lásku, priateľstvo či večnosť. Ležatá osmička je vyrobená zo striebra Ag925, náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi v striebornej farbe.

13,00 €
13,00 €

Anjel strážny zlatý

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa v mnohých kultúrach považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Anjel strážny vás môže sprevádzať v podobe tohto náramku doslova na každom kroku. Amulet anjela je v zlatej farbe so zirkómni, náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi v zlatej farbe.

17,50 €
17,50 €

Anjel strážny strieborný

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Modrá je farbou pohody a vyváženosti. Predstavuje pokoj, oslobodenú myseľ a rozvážnosť v konaní. Evokuje nám vodu a nebo. V spojení so symbolom anjela má táto šnúrka ochranný účinok pred negatívnymi energiami. Anjel strážny vás môže sprevádzať v podobe tohto náramku doslova na každom kroku. Amulet anjela je v striebornej farbe so zirkómni, náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi.

17,50 €
17,50 €

Nekonečno v pozlátenom striebre

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej stužky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Ležatá osmička predstavuje návrat k začiatku. To si môže každý vysvetliť po svojom, napríklad ako kolobeh ľudského života – na jeho konci sa vlastne vraciame na začiatok (starí ľudia sa správajú ako deti), tiež môže symbolizovať nekonečnú lásku, priateľstvo či večnosť. Ležatá osmička je vyrobená zo striebra pozláteného 24K zlatom. Náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi v zlatej farbe.

14,50 €
14,50 €

Červená šnúrka s praskaným krištáľom veľký korálik

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Praskaný krištáľ z tela vyťahuje negatívne energie a vďaka tomu sa postupne jeho praskliny vypĺňajú, čo nie je na závadu – čím viac náramok nosíte, tým viac sa koráliky z krištáľu stávajú priehľadnejšími. Jeho pôsobenie na vaše telo aj dušu budete vidieť v podobe zaceľovania drobných prasklín po každej náročnej životnej situácií, cez ktorú sa vám podarí úspešne preniesť. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami aj urieknutím. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom má ešte výraznejšie ochranné účinky. Môžete si vybrať šnúrku s menším alebo s väčším korálikom z praskaného krištáľu. Krištáľ vo vás posilní prirodzenú silu zeme a očistí vašu energiu od všetkých negatívnych vplyvov. Živí sa všetkou negatívnou energiou od ľudí okolo nás a tú potom mení na našu pozitívnu energiu, ktorou môžeme obdarovať aj svoje okolie.

8,90 €
8,90 €

Čistota a jednoduchosť

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ak uprednostňujete jednoduchosť a čistotu, určite si vašu priazeň získa náramok s kruhovým komponentom v striebornej farbe so zirkónmi. Jednoduchý a čistý vzhľad prinesie do vášho života nehu a usporiadanosť. Tenké šnúrky dodávajú náramku prírodný vzhľad a jednoduchosť. Čierna farba sa hodí k elegantnému aj športovému outfitu. Náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi. Zvyčajne si náramok nájde osoby, ktoré sú priame, láskavé, rozhodné a uvažujú nad všetkým s citom aj rozvahou. Čas vnímajú ako svoju súčasť a nie svojho nepriateľa. Napomáha ku osobnej vyrovnanosti a vychutnávaniu si prítomných okamihov so všetkým čo prinášajú. Pripomína nám fakt, že nám nikdy do života neprichádza nič, na čo by sme neboli pripravení.

14,50 €
14,50 €

Ochrana a harmónia

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa v mnohých kultúrach považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Mandala je symbolom harmónie, súmernosti a súladu našom živote. Napomáha tomu, aby bolo všetko tak, ako má byť. Kombinácia červenej šnúrky a mandaly vám zabezpečí ochranu a harmóniu v každodennom živote. Náramky dodávame v štandardnej veľkosti na obvod zápästia 16 cm.

6,50 €
6,50 €