Ochranné šnúrky

Anjel strážny strieborný

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Modrá je farbou pohody a vyváženosti. Predstavuje pokoj, oslobodenú myseľ a rozvážnosť v konaní. Evokuje nám vodu a nebo. V spojení so symbolom anjela má táto šnúrka ochranný účinok pred negatívnymi energiami. Anjel strážny vás môže sprevádzať v podobe tohto náramku doslova na každom kroku. Amulet anjela je v striebornej farbe so zirkómni, náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi.

14,50 €
14,50 €

Anjel strážny zlatý

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa v mnohých kultúrach považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Anjel strážny vás môže sprevádzať v podobe tohto náramku doslova na každom kroku. Amulet anjela je v zlatej farbe so zirkómni, náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi v zlatej farbe.

14,50 €
14,50 €

Červená šnúrka s ónyxom

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Čierny ónyx má silné ochranné účinky pred negatívnymi energiami, vytvorí okolo svojho majiteľa ochranné energetické vajíčko, zbaví vás nesústredenosti a dodá odvahu v situáciách, keď ju budete potrebovať. Červená šnúrka v kombinácii s ónyxom má ešte výraznejší ochranný účinok. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. Osoby nosiace tento náramok budú sústredené, plné energie a pevnej vôle. Nič ich len tak nerozhodí a nebudú mať problém postaviť sa pravde do očí. Pomáhajú so zmiernením hlboko zakorenených návykov a prinášajú tým očistu tela aj duše od negatívnych vplyvov.

8,90 €
8,90 €

Červená šnúrka s magnezitom

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Má výnimočne silný vplyv na vašu intuíciu. Je schopný hlbokej detoxikácie vášho organizmu od psychických aj telesných škodlivín. Pomáha vám zbavovať telo napätia ako svalstva, tak aj vašej mysle. Stlmuje aj potrebu prejedania sa v stresových situáciách a prispieva ku zdravej chuti do života. Červená šnúrka v kombinácii s korálikom z magnezitu podporuje očistu organizmu, chudnutie a tlmí vlčí hlad, zároveň upokojuje pri stresujúcom životnom štýle. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím.

8,90 €
8,90 €

Červená šnúrka s čírym krištáľom veľký korálik

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Prinesie vám do života prepojenie s matkou zemou a prepožičia vám časť jej sily na zvládanie náročných životných situácií. Dokáže čistiť karmu a naviesť vás na správny smer počas vašej duchovnej cesty životom. Posilňuje vyrovnanosť počas meditácie, pomáha priniesť meditatívny stav aj počas rušných období. Zvyšuje spirituálne schopnosti a pomáha vám nazrieť hlbšie do seba. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom má ešte výraznejšie ochranné účinky. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím.

8,90 €
8,90 €

Nekonečno v pozlátenom striebre

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej stužky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Ležatá osmička predstavuje návrat k začiatku. To si môže každý vysvetliť po svojom, napríklad ako kolobeh ľudského života – na jeho konci sa vlastne vraciame na začiatok (starí ľudia sa správajú ako deti), tiež môže symbolizovať nekonečnú lásku, priateľstvo či večnosť. Ležatá osmička je vyrobená zo striebra pozláteného 24K zlatom. Náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi v zlatej farbe.

14,50 €
14,50 €

Červená šnúrka s krištáľom aqua aura

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Krištáľ vo vás posilní prirodzenú silu zeme a očistí vašu energiu od všetkých negatívnych vplyvov. Živí sa všetkou negatívnou energiou od ľudí okolo vás. Následne ju mení na vašu vlastnú pozitívnu energiu, ktorú dokážeme prenášať aj na ostatných. Nosením tohto náramku sa budete neustále cítiť ako po kúpeli v prírodnom jazierku. Prinesie vám očistu tela aj duše a vytvára celostnú harmóniu. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom aqua aura (prírodný krištáľ potiahnutý zlatom) má ešte výraznejšie ochranné účinky. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok.

8,90 €
8,90 €

Červená šnúrka s koralom

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Náramok sme skombinovali s korálikom z červeného koralu. Koral má ochranný účinok pred negatívnymi energiami, má omladzujúce účinky a podporí vás pri nových životných začiatkoch. Ochraňuje vás pred negatívnymi vplyvmi aj zlými úmyslami druhých ľudí. Červený koral je hlboko prepojený s prvou a druhou čakrou. Zvykne vyblednúť vtedy, keď sa blíži vážna choroba. Má pozitívny vplyv na vašu energiu a životaschopnosť. Červená šnúrka v kombinácii s koralom má ešte výraznejší ochranný účinok. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím.

8,90 €
8,90 €

Červená šnúrka s praskaným krištáľom veľký korálik

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Praskaný krištáľ z tela vyťahuje negatívne energie a vďaka tomu sa postupne jeho praskliny vypĺňajú, čo nie je na závadu – čím viac náramok nosíte, tým viac sa koráliky z krištáľu stávajú priehľadnejšími. Jeho pôsobenie na vaše telo aj dušu budete vidieť v podobe zaceľovania drobných prasklín po každej náročnej životnej situácií, cez ktorú sa vám podarí úspešne preniesť. Nosenie červenej šnúrky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami aj urieknutím. Červená šnúrka v kombinácii s krištáľom má ešte výraznejšie ochranné účinky. Môžete si vybrať šnúrku s menším alebo s väčším korálikom z praskaného krištáľu. Krištáľ vo vás posilní prirodzenú silu zeme a očistí vašu energiu od všetkých negatívnych vplyvov. Živí sa všetkou negatívnou energiou od ľudí okolo nás a tú potom mení na našu pozitívnu energiu, ktorou môžeme obdarovať aj svoje okolie.

8,90 €
8,90 €

Nekonečno v striebre

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Nosenie červenej stužky na ľavej ruke sa považuje za ochranu pred negatívnymi energiami, porobením aj urieknutím. V spojení so symbolom, ktorý vás oslovuje, má takýto náramok ešte výraznejší ochranný účinok. Mnohé mamičky ju priväzujú na ruku novorodeniatku alebo ju pripevňujú na kočík, aby mu neprišlo „z očí“. Ležatá osmička predstavuje návrat k začiatku. To si môže každý vysvetliť po svojom, napríklad ako kolobeh ľudského života – na jeho konci sa vlastne vraciame na začiatok (starí ľudia sa správajú ako deti), tiež môže symbolizovať nekonečnú lásku, priateľstvo či večnosť. Ležatá osmička je vyrobená zo striebra Ag925, náramok si prispôsobujete svojej veľkosti pomocou stopera so silikónovým vnútrom a šnúrka je ukončená 4 nerezovými korálikmi v striebornej farbe.

13,00 €
13,00 €