Náhrdelníky z minerálov

Sebaláska a ochrana (krištáľ, achát, jaspis)

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ak chcete podporiť nielen ochranu, ale aj sebalásku a sebadôveru, môže vás osloviť tento náramok. Vytvorili sme ho pre vás z farebne upravených Achátov, Jaspisov a z praskaného Krištáľu. Ako doplnok sme zvolili na obzvláštnenie krásny tyrkysový nitkový strapec s krúžkom z obecného kovu.

Achát sa už oddávna používal ako silná ochrana pred vonkajšími zlými silami, najmä pred urieknutím či čarodejníctvom. Chráni a harmonizuje našu auru. Dodáva nám sebadôveru, silu, cieľavedomosť a energiu. Stabilizuje psychiku. Podporuje nás v hľadaní pravdy a aj pri hľadaní vhodných slov na komunikáciu. Pomáha prijať kritiku aj nepriaznivé životné situácie. Vytvára pocit bezpečia. Podporuje nachádzanie bezpodmienečnej lásky a sebalásky. Na fyzickej úrovni utišuje najrôznejšie druhy bolesti, napomáha pri alergických a kožných problémoch, aj pri infekčných ochoreniach.

15,90 €
15,90 €

Náhrdelník BALANS

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Tento náhrdelník zdobí lotosový kvet – symbol našej vnútornej sily a cesty, ktorá nás vedie k slobode a je zároveň logom časopisu Balans. Spojili sme ho so silnými ochrannými minerálmi, ktoré zároveň podporujú šťastie v láske a vo vzťahoch – bielym ónyxom, amazonitom a ruženínom. Ónyx posilní aj vašu intuíciu, pôsobí proti urieknutiu, amazonit prebudí kreativitu a ruženín zlepší vaše vzťahy a podporí sebalásku. Prívesok je z nehrdzavejúcej ocele. Tento náhrdelník skrášli váš letný outfit a zárveň vás ochráni pred negatívnymi energiami.

25,90 €
25,90 €

Náhrdelník JEMNOSŤ

Dočasne vypredané

Retiazka ukončená ametystovými kamienkami, ktorý každý je originál. Ametyst vás zharmonizuje, pomôže správne sa rozhodnúť v náročných situáciách a vedie nás k duchovnu. Retiazka z nehrdzavejúcej ocele s kamienkami z ametystu vo veľkosti asi 1,5 cm. Zlaté komponenty sú potiahnuté 18 k zlatom.

15,00 €
15,00 €

Pánsky náramok Sila ducha (sodalit, tigrie oko)

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Tento jedinečný náramok z kombinácie minerálov sodalit a tigrie oko sme vytvorili pre všetkých silných mužov, ktorí potrebujú ustáť každodenné zápasy. Sodalit zlepší vzťahy, podporí kreativitu a zmierni napätie, tigrie oko je symbolom zdravia, šťastia a bohatstva. Koráliky s priemerom 8 mm, komponenty z chirurgickej ocele, vhodné na obvod zápästia 18 cm na pružnej gumičke.

18,90 €
18,90 €