Náhrdelníky z minerálov

Sebaláska a ochrana (krištáľ, achát, jaspis)

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ak chcete podporiť nielen ochranu, ale aj sebalásku a sebadôveru, môže vás osloviť tento náramok. Vytvorili sme ho pre vás z farebne upravených Achátov, Jaspisov a z praskaného Krištáľu. Ako doplnok sme zvolili na obzvláštnenie krásny tyrkysový nitkový strapec s krúžkom z obecného kovu.

Achát sa už oddávna používal ako silná ochrana pred vonkajšími zlými silami, najmä pred urieknutím či čarodejníctvom. Chráni a harmonizuje našu auru. Dodáva nám sebadôveru, silu, cieľavedomosť a energiu. Stabilizuje psychiku. Podporuje nás v hľadaní pravdy a aj pri hľadaní vhodných slov na komunikáciu. Pomáha prijať kritiku aj nepriaznivé životné situácie. Vytvára pocit bezpečia. Podporuje nachádzanie bezpodmienečnej lásky a sebalásky. Na fyzickej úrovni utišuje najrôznejšie druhy bolesti, napomáha pri alergických a kožných problémoch, aj pri infekčných ochoreniach.

15,90 €
15,90 €

Pánsky náramok Sila ducha (sodalit, tigrie oko)

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Tento jedinečný náramok z kombinácie minerálov sodalit a tigrie oko sme vytvorili pre všetkých silných mužov, ktorí potrebujú ustáť každodenné zápasy. Sodalit zlepší vzťahy, podporí kreativitu a zmierni napätie, tigrie oko je symbolom zdravia, šťastia a bohatstva. Koráliky s priemerom 8 mm, komponenty z chirurgickej ocele, vhodné na obvod zápästia 18 cm na pružnej gumičke.

18,90 €
18,90 €

Náhrdelník INTUÍCIA labradorit

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Náhrdelník, ktorý poteší každú ženu. Labradorit na prvý pohľad môže vyzerať ako nevýrazný sivý kameň, ale len čo ním pohnete, objavíte jeho tmavomodrý, zelený alebo žltkastý odlesk. Je to ochranný a duchovný kameň, ktorý nás ochráni pred negatívnymi energiami. Labradorit prináša zabudnuté spomienky, dodáva silu a sebadôveru a potrebnú asertivitu. Podporuje našu intuíciu a kreativitu. Dokáže zmierniť nepokoj duše. Na fyzickej úrovni údajne dokáže zmierniť bolesť kostí a kĺbov. Nabíjajte pri mesačnom svite alebo na krištáli. Náhrdelník má zapínanie zo striebra. Môžete ho nosiť aj ako náramok. Posielame v darčekovej škatuľke.

23,90 €
23,90 €

Náhrdelník POKOJ chryzopras

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Pristane každej žene. Názov tohto minerálu je odvodený z gréckych výrazov chrysos/zlato a prasmai/oceniť. Je to vynikajúci meditačný kameň. Chryzopras nám umožňuje vhľad do vnútra vecí. Podnecuje talent a rozvíja tvorivé schopnosti. Upokojuje a obracia pozornosť na všetko pozitívne. Rozvíja schopnosť plynulo sa vyjadrovať a bystro uvažovať. Na citovej úrovni je nápomocný pri liečení zlomeného srdca, zvyšuje sebavedomie a navodzuje emočnú rovnováhu. Podporuje nás, aby sme boli citlivejší k sebe samým a tiež k svojmu okoliu. Pôsobí blahodarne na vnútorné dieťa. Chryzopras má silné detoxikačné účinky. Pomáha nám pri relaxácii a prináša pokojný spánok. Náhrdelník má zapínanie zo striebra. Môžete ho nosiť aj ako náramok. Posielame v darčekovej škatuľke.

23,90 €
23,90 €