Náhrdelníky z minerálov

Náhrdelník JANTÁROVÉ SLNKO

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Chýba vám energia a radosť zo života? Pri nosení tohto náhrdelníka sa budete cítiť sviežo, radostne a každý deň na vás bude svietiť slniečko. Tento náhrdelník sme pre vás vytvorili z jantáru a nádherných jedinečných riečnych perál. Zlaté komponenty na náhrdelníku potiahnuté vrstvou 24k zlata. Zapínanie (predlžovacia retiazka ) je z nehrdzavejúcej ocele. Náhrdelník má dĺžku 40 cm + 7 cm predlžovacia retiazka. Prívesok je potiahnutý vrstvou 24k zlata.

27,00 €
27,00 €

Náhrdelník BALANS

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Tento náhrdelník zdobí lotosový kvet – symbol našej vnútornej sily a cesty, ktorá nás vedie k slobode a je zároveň logom časopisu Balans. Spojili sme ho so silnými ochrannými minerálmi, ktoré zároveň podporujú šťastie v láske a vo vzťahoch – bielym ónyxom, amazonitom a ruženínom. Ónyx posilní aj vašu intuíciu, pôsobí proti urieknutiu, amazonit prebudí kreativitu a ruženín zlepší vaše vzťahy a podporí sebalásku. Prívesok je z nehrdzavejúcej ocele. Tento náhrdelník skrášli váš letný outfit a zárveň vás ochráni pred negatívnymi energiami.

25,90 €
25,90 €

Náhrdelník SÚLAD

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

S láskou vytvorený náhrdelník z minerálov fluorit a ametyst. Fluorit harmonizuje naše telo aj myseľ a ametyst nám pomáha robiť správne rozhodnutia. Zlaté komponenty na náhrdelníku sú potiahnuté vrstvou 24k zlata. Zapínanie (predlžovacia retiazka ) je z nehrdzavejúcej ocele. Dĺžka náhrdelníka je 38 cm (náhrdelník ) + 7 cm ( predlžovacia retiazka).

24,00 €
24,00 €