Náhrdelníky z minerálov

Náhrdelník HOJNOSŤ pyrit

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Jednoduchý, ale efektný a so silnou energiou. Náhrdelník z pyritu podporí finančnú stabilitu a úspech. Posilňuje intelekt, pevnú vôľu, duševnú rovnováhu. Pyrit odstraňuje citové, fyzické, duchovné aj duševné blokády. Jeho silná slnečná energia nás privádza k vnútornému Ja a jeho jasu. Učí nás uvedomovať si aj tienisté stránky nášho charakteru a zlepšovať ich. Tie dobré stránky naopak vyzdvihuje a podporuje nás v ich používaní. Podporuje vzájomné porozumenie a toleranciu. Zmierňuje nervozitu a koriguje nečakané zmeny nálad. Pomáha nám robiť správne rozhodnutia. Náhrdelník má zapínanie zo striebra. Dá sa nosiť aj ako náramok. Posielame v darčekovej škatuľke.

23,90 €
23,90 €

Náhrdelník INTUÍCIA labradorit

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Náhrdelník, ktorý poteší každú ženu. Labradorit na prvý pohľad môže vyzerať ako nevýrazný sivý kameň, ale len čo ním pohnete, objavíte jeho tmavomodrý, zelený alebo žltkastý odlesk. Je to ochranný a duchovný kameň, ktorý nás ochráni pred negatívnymi energiami. Labradorit prináša zabudnuté spomienky, dodáva silu a sebadôveru a potrebnú asertivitu. Podporuje našu intuíciu a kreativitu. Dokáže zmierniť nepokoj duše. Na fyzickej úrovni údajne dokáže zmierniť bolesť kostí a kĺbov. Nabíjajte pri mesačnom svite alebo na krištáli. Náhrdelník má zapínanie zo striebra. Môžete ho nosiť aj ako náramok. Posielame v darčekovej škatuľke.

23,90 €
23,90 €

Náhrdelník POKOJ chryzopras

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Pristane každej žene. Názov tohto minerálu je odvodený z gréckych výrazov chrysos/zlato a prasmai/oceniť. Je to vynikajúci meditačný kameň. Chryzopras nám umožňuje vhľad do vnútra vecí. Podnecuje talent a rozvíja tvorivé schopnosti. Upokojuje a obracia pozornosť na všetko pozitívne. Rozvíja schopnosť plynulo sa vyjadrovať a bystro uvažovať. Na citovej úrovni je nápomocný pri liečení zlomeného srdca, zvyšuje sebavedomie a navodzuje emočnú rovnováhu. Podporuje nás, aby sme boli citlivejší k sebe samým a tiež k svojmu okoliu. Pôsobí blahodarne na vnútorné dieťa. Chryzopras má silné detoxikačné účinky. Pomáha nám pri relaxácii a prináša pokojný spánok. Náhrdelník má zapínanie zo striebra. Môžete ho nosiť aj ako náramok. Posielame v darčekovej škatuľke.

23,90 €
23,90 €