Korkové výrobky

Dámska korková peňaženka SLIM

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ak obľubujete tenké kabelky, táto peňaženka sa vám bude hodiť. Jej hrúbka je totiž len 1 cm (rozmery 9 cm x 17 cm x 1 cm). Má šikovné vrecko na zips na peniaze a otvárací priečinok na karty, ktorý pripnete cvočkou. Je ručne vyrobená z korku v Portugalsku. Urobí radosť každej žene. Korkové produkty sú skvelou alternatívnou voľbou, ak vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

21,90 €
21,90 €

Korkový batoh so zlatými odleskami

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

S týmto korkovým ruksačikom budete mať štýl! Eko malý štýlový ruksak na zips poteší každú ženu, je ručne robený v Portugalsku z korku, vzor so zlatými odleskami (na fotke ťažšie zachytiteľný, v skutočnosti viac viditeľných zlatých odleskov). Rozmery: 24 cm x 19 cm x 8 cm. Krásne vám bude ladiť s dámskou korkovou peňaženkou so zlatými odleskami. Korkové produkty sú skvelou alternatívnou voľbou, ak vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

54,90 €
54,90 €

Pánska peňaženka z korku

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Táto eko peňaženka z korku poteší každého muža. Má praktické zapínanie, ktoré zabráni otvoreniu peňaženky, priestor na bankovky, karty a doklady a tiež priečinok na drobné. V prírodnej farbe korku ladí ku každému štýlu. Rozmery: 8,5 cm x 10,5 cm x 2 cm. Ručne vyrobené v Portugalsku. Korkové produkty sú skvelou alternatívnou voľbou, ak vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

25,90 €
25,90 €

Dámska korková peňaženka so zlatými odleskami

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Dámska korková peňaženka so zlatými odleskami (na fotke ťažšie zachytiteľné, v skutočnosti viac viditeľných zlatých odleskov) vám bude skvelou pomocníčkou. Má šikovnú veľkosť (9,5 cm x 11,5 cm x 3,5 cm), priehradku na drobné so zipsom, miesto na karty a doklady a zapínanie na cvok, aby sa v kabelke neotvárala. Je ručne vyrobená z korku v Portugalsku. Urobí radosť každej žene. Krásne ladí s korkovým batohom so zlatými odleskami. Korkové produkty sú skvelou alternatívnou voľbou, ak vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

25,90 €
25,90 €

Dámska korková peňaženka NATURE

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Dámska korková peňaženka vám bude skvelou pomocníčkou. Má dosť priestoru na všetko, čo potrebujete, (rozmery 10 cm x 20 cm x 2,5 cm) priehradku na drobné so zipsom, miesto na karty a doklady. Zapína sa na zips. Má na sebe aj odopínateľné pútko, takže v prípade potreby ju viete nosiť aj ako malú príručnú kabelku. Pútko sa dá odopnúť. Je ručne vyrobená z korku v Portugalsku. Urobí radosť každej žene. Korkové produkty sú skvelou alternatívnou voľbou, ak vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

26,90 €
26,90 €

Dámska korková kabelka NATURE

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Táto šikovná crossbody kabelka vám ozvláštni každý outfit. Jej rozmery sú 16 cm x 26 cm x 4 cm a vojde sa vám do nej všetko potrebné. Je ručne vyrobená z korku v Portugalsku. Urobí radosť každej žene. Korkové produkty sú skvelou alternatívnou voľbou, ak vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

22,90 €
22,90 €