Cyklické šperky pre ženy

Náramok ŽENSTVA a MATERSTVA

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

NOVINKA. Túžite sa stať matkou alebo ňou už ste a chceli by ste posilniť svoju ženskosť? V tomto náramku sme spojili dva úžasné minerály – JADEIT a ČERVENÝ KORAL, ktoré pomáhajú odstraňovať citové bloky, prispievajú k ľahšiemu otehotneniu, plynulému pôrodu a zároveň vyrovnávajú nezrovnalosti v ženskom cykle, pri bolestivej menštruácii, podporujú zdravý sexuálny život. Náramok dopĺňa prívesok zlatý polmesiac, ktorý pripomína našu cyklickosť a silu Mesiaca. Prívesok je pozlátený 24k zlatom a vyrobený zo špeciálneho hypoalergénneho kovu zamak.

21,00 €
21,00 €

ROVNOVÁHA čakrový náramok

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Čakry sú energetické centrá v našom tele, ktoré sa starajú o psychickú aj fyzickú pohodu. Naše radosti, smútky, očakávania, sklamania – to všetko je navzájom prepojené s funkciou jednotlivých čakier. Zohrávajú dôležitú úlohu v našom fyzickom aj emocionálnom zdraví. Môže sa stať, že čakry sú oslabené, alebo príliš aktívne. Tento náramok vyrobený zo siedmich druhov minerálov podľa jednotlivých čakier vám pomôže vybalansovať všetky energetické centrá.

21,00 €
21,00 €

Náušnice CYKLICKOSŤ ŽENY

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Skrášlite sa náušnicami, ktorými podporíte svoju cyklickosť! Polmesiac nám pripomína našu cyklickosť a to, že keď sa budeme riadiť svojím cyklom, bude sa nám žiť ľahšie, radostnejšie a šťastnejšie. Náušnice sme vyrobili z hypoalergénnych materiálov, prívesok polmesiac je postriebrený Ag999/1000 , majú dĺžku 3,30 cm.

10,90 €
10,90 €

Náramok CYKLICKOSŤ ŽENY

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Mesiac je symbolom cyklickosti žien. Keď u ženy nefunguje cyklus tak akoby mal, často sa cíti vyšťavená, úplne bez enrgie, mnohé ženy následkom častej alebo príliš silnej menštruácie trpia anémiou. Hormonálna nerovnováha sa odráža aj na náladovosti a pocitoch bezmocnosti. Náramok Cyklickosť ženy sme a tento náramok sme navrhli na vybalansovanie porúch ženského cyklu preto vytvorili zo silných minerálov GRANÁT a HEMATIT, ktoré dodajú energiu, pomôžu k rovnováhe, prinesú pokoj do duše a napomôžu k ustáleniu a harmonizácii cyklu. Prívesok polmesiac je postriebrený Ag999/1000 a vyrobený zo špeciálneho hypoalergénneho kovu zamak.

21,00 €
21,00 €