Harmonizujúce náramky

NOVINKA. Náramok ŽENSTVA a MATERSTVA

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

NOVINKA. Túžite sa stať matkou alebo ňou už ste a chceli by ste posilniť svoju ženskosť? V tomto náramku sme spojili dva úžasné minerály – JADEIT a ČERVENÝ KORAL, ktoré pomáhajú odstraňovať citové bloky, prispievajú k ľahšiemu otehotneniu, plynulému pôrodu a zároveň vyrovnávajú nezrovnalosti v ženskom cykle, pri bolestivej menštruácii, podporujú zdravý sexuálny život. Náramok dopĺňa prívesok zlatý polmesiac, ktorý pripomína našu cyklickosť a silu Mesiaca. Prívesok je pozlátený 24k zlatom a vyrobený zo špeciálneho hypoalergénneho kovu zamak.

21,00 €
21,00 €

Náramok CYKLICKOSŤ ŽENY

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Mesiac je symbolom cyklickosti žien. Keď u ženy nefunguje cyklus tak akoby mal, často sa cíti vyšťavená, úplne bez enrgie, mnohé ženy následkom častej alebo príliš silnej menštruácie trpia anémiou. Hormonálna nerovnováha sa odráža aj na náladovosti a pocitoch bezmocnosti. Náramok Cyklickosť ženy sme a tento náramok sme navrhli na vybalansovanie porúch ženského cyklu preto vytvorili zo silných minerálov GRANÁT a HEMATIT, ktoré dodajú energiu, pomôžu k rovnováhe, prinesú pokoj do duše a napomôžu k ustáleniu a harmonizácii cyklu. Prívesok polmesiac je postriebrený Ag999/1000 a vyrobený zo špeciálneho hypoalergénneho kovu zamak.

21,00 €
21,00 €

ROVNOVÁHA čakrový náramok

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Čakry sú energetické centrá v našom tele, ktoré sa starajú o psychickú aj fyzickú pohodu. Naše radosti, smútky, očakávania, sklamania – to všetko je navzájom prepojené s funkciou jednotlivých čakier. Zohrávajú dôležitú úlohu v našom fyzickom aj emocionálnom zdraví. Môže sa stať, že čakry sú oslabené, alebo príliš aktívne. Tento náramok vyrobený zo siedmich druhov minerálov podľa jednotlivých čakier vám pomôže vybalansovať všetky energetické centrá.

21,00 €
21,00 €

Chudnutie a chuť do života

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Kombinácia minerálu magnezit, ktorý má na náš organizmus detoxikačné účinky a podporuje chudnutie v kombinácii s nerezovým komponentom strom života s miniatúrnym srdiečkom v nás prebudí sebalásku, lásku k svojim blízkym. Pomôže nájsť cesty tam, kde sme mali pocit, že už sú zavreté, obnoví naštrbené vzťahy.

11,00 €
11,00 €

Sebadôvera a komunikácia

Vypredané

V tomto náramku sme skombinovali silné minerály posilňujúce sebadôveru, ochraňujúce pred energetickými upírmi a zmierňujúce stres – jaspis aqua terra, ktorý v sebe spája živly Voda a Zem, africký ružový jaspis a matné achátové drúzy, ktoré zlepšujú komunikáciu. Náramok dopĺňajú staromedené ozdobné koráliky, stredový korálik Swarovski a nerezový korálik vo farbe ružového zlata.

Náramok kombinuje silné minerály, ktoré posilňujú sebadôveru, zmierňujú stres a zlepšujú komunikáciu

19,00 €
19,00 €

Sebaprijatie a vyrovnanosť

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

V tomto nádhernom náramku sme skombinovali dva energeticky silné minerály – záhnedu a zlatú aqua auru. Dopĺňa ho prívesok rozkvitnutého kvetu z ušľachtilej ocele vo farbe ružového zlata. Záhneda podporí sebalásku, schopnosť prijať samých seba aj so všetkými nedokonalosťami a spolu s ochranným krištáľom vás vybalansuje, dodá energiu a radosť do života. Náramok dotvára prívesok rozkvitnutého lotosového kvetu ako symbolu čistoty a ochrany pred všetkým negatívnym.

18,00 €
18,00 €

Ružová láska strieborná

Vypredané

Túžite po láske alebo si chcete zlepšiť vzťah? Potrebujete posilniť sebalásku a sebadôveru? Chcete nájsť spriaznenú dušu? Tento náramok vám pomôže vyladiť vzťahy vo vašom živote. Vytvorili sme ho pre vás s láskou na posilnenie všetkých foriem lásky a rozpustenie škodiacich emočných blokád. Srdiečko je zo striebra Ag925/1000, doplnili sme ho jemnejšími 6 mm korálikmi z ruženínu a krištáľom dúhová aqua aura.

16,00 €
16,00 €

Ružová láska zlatá

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Túžite po láske alebo si chcete zlepšiť vzťah? Potrebujete posilniť sebalásku a sebadôveru? Chcete nájsť spriaznenú dušu? Tento náramok vám pomôže vyladiť vzťahy vo vašom živote. Vytvorili sme ho pre vás s láskou na posilnenie všetkých foriem lásky a rozpustenie škodiacich emočných blokád. Zlaté srdiečko je z ušľachtilej ocele, doplnili sme ho ruženínom a krištáľom zlatá aqua aura.

13,00 €
13,00 €

Energia a radosť

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Cítite sa v poslednom čase slabá a bez energie? Tento náramok vám „dobije baterky“, zabráni vplyvu negatívnych energií. Skombinovali sme v ňom mimoriadne silné minerály – zlatú aqua auru a granát, ktoré dokážu človeku dodať chýbajúcu energiu a chuť do života. Pomôže tiež nájsť vnútorný balans. Doplnili sme ho anjelikom z ušľachtilej ocele v zlatej farbe.

27,00 €
27,00 €

Pánska záležitosť

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Aj páni potrebujú povzbudiť a dodať energiu. Tento náramok kombinuje minerál tigrie oko a čiernu lávu. Tigrie oko podporuje sebarealizáciu, láva ochraňuje pred negatívnymi enrgiami a pomáha napĺňať ambície v skutočnom živote. Náramok dopĺňajú nerezové komponenty. Náramky dodávame v štandardnej veľkosti na obvod zápästia 18 cm. Ak by ste potrebovali inú dĺžku náramku, napíšte nám požadovaný obvod zápästia do poznámky pri objednávaní produktu.

12,00 €
12,00 €